LTO: blij met EU-afstemming minimumlonen
LTO is blij met het standpunt van de PvdA om een systeem van relatieve minimumlonen door de Europese Unie (EU) in te voeren.
LTO pleit al enige tijd voor minimumlonen in de gehele EU gekoppeld aan de welvaart van het land. Volgens LTO Nederland-voorman Albert Jan Maat is het van de zotte dat niet elk EU-land een minimumloon kent. Daardoor is er sprake van oneerlijke concurrentie.
Concurrentie
Onder meer in Duitsland ontbreekt een minimumloon, waardoor mensen voor 3 tot 4 euro per uur kunnen werken. Volgens Maat kunnen andere landen daar niet tegen op concurreren.
De LTO-voorman is van mening dat als er sprake is van een munt in de vorm van de euro, er ook sprake moet zijn van een gezamenlijk sociaal beleid.
Levensstandaard
Alleen daardoor kan ook een stabiele economie in Europa worden gerealiseerd. Het minimumloon moet echter niet overal hetzelfde zijn. Dat moet afhankelijk zijn van de levensstandaard per land.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
AS Motor Zitmaaier / tuintrekker 1040 YAK 4WD (BV) #26685
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Tractor 6R 175 (BS) #164810
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Tractor 6100M (LH) #691714
Gebruikt, P.O.A.
-
Kverneland Cultivator (geen schijveneg) Enduro (LH) #145291
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Maandag23° / 11°10 %
-
Dinsdag23° / 8°10 %
-
Woensdag21° / 9°5 %