MiniTree wint Innovatieprijs TuinIdee 2013
De MiniTree van Boomkwekerij Fleuren in het Limburgse Baarlo heeft op de beurs TuinIdee in 's-Hertogenbosch de Innovatieprijs TuinIdee 2013 gewonnen.
De MiniTree is een appelboom die maximaal 2 meter hoog en 50 centimeter breed wordt. De appelboom is door beursbezoekers verkozen als de beste noviteit uit een keuze van tien door een vakjury geselecteerde innovaties.
De fruitboom voelt zich thuis in de volle grond, maar ook in een pot vanwege de zelfbestuivende eigenschap. De boom draagt op korte termijn vrucht, hoeft niet gesnoeid te worden en heeft een hoge resistentie tegen de meest voorkomende schimmelziektes.
Showtuin
De vakjury koos ook de winnende showtuin op de beurs. Het ging om de presentatie van Hoveniersbedrijf Van Sleeuwen uit Veghel met een tuinbioscoop.
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Valtra N121
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6930 Premium (EMA) #708716
Gebruikt, P.O.A.
-

Pottinger Novacat 302 achtermaaier 3mtr
2020, P.O.A.
-

Topcon Automatisch stuursysteem RTK
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Medewerker bedrijfsplannen en subsidies
EVO Kompas - Oirschot
Vrachtwagenchauffeur CE Dagdienst Fulltime / Parttime
Limax BV - Horst, Horst Aan De Maas
(Senior) Agrarisch Vastgoed Adviseur
Klaver Agrarisch Vastgoed - Nieuwe Niedorp, Hollands Kroon
Weer
-
Donderdag17° / 13°90 %
-
Vrijdag18° / 11°65 %
-
Zaterdag19° / 9°20 %











