Extra klanten voor paardenslager
Het schandaal rond de diepvrieslasagne met paardenvlees in plaats van rundvlees, legt paardenslagerij Henk Wisker uit Haarlem geen windeieren.
Het ambachtelijke slagersbedrijf (sinds 1934) trekt gek genoeg veel meer klanten door de aandacht voor paardenvlees. 'Mensen ontdekken blijkbaar hoe gezond paardenvlees eigenlijk is', zegt de slager.
Peter Wisker, die het bedrijf van zijn vader overnam, ziet allemaal klanten in zijn zaak die daar voorheen niet kwamen.
'Niks mis met paardenvlees'
Op de website van de slager verdriedubbelde het aantal bezoekers. 'Met paardenvlees is niets mis. Dat kan je van sommig ander vlees niet zeggen.'
Geen paard wordt gefokt voor de slacht, geeft Wisker aan. 'Als ze blessures oplopen en niet meer te genezen zijn, zijn ze soms beschikbaar voor de slacht. En er zijn in Nederland natuurlijk enorm veel paarden.'
De slager slacht drie à vier paarden per week.
ANP
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Valtra T162e Versu
Gebruikt, P.O.A.
-

Verkocht Kuhn GA381 1 elements hark
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 5100R CQ 16/16 (BRU) #703570
Gebruikt, P.O.A.
-

Fendt 718 Gen6 Profi Setting 2
2021, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Agriwerker
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl, Noordoost-Friesland
Agrarisch Onderzoeker/Projectleider
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl En Nieuw Beerta
Agrarisch medewerker
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Manager Proefvelden
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Weer
-
Zaterdag18° / 13°35 %
-
Zondag18° / 12°15 %
-
Maandag19° / 10°10 %











