Landbouwsubsidies EU naar kerken
Minstens 8 ton aan Europese landbouwsubsidies is in 2011 uitgekeerd aan Nederlandse kerkgemeenschappen en stichtingen ter behoud van religieus erfgoed. Dat meldt De Stentor.
Geld dat bedoeld is voor de leefkwaliteit op het platteland ging onder meer naar de verbouwing en het onderhoud van kerken en een synagoge en de bouw van een mortuarium. Tevens gingen er subsidies naar kerkgemeenschappen die akkerland of bossen exploiteren of beheren.
Ook onder andere polsstokverspringverenigingen, een sjoelclub en honden- en paardrijclubs ontvingen landbouwgeld uit Brussel.
Criteria aanscherpen
'De definitie van plattelandsontwikkeling wordt wel erg ver opgerekt', reageert PvdA-Kamerlid Michiel Servaes. Hij vindt dat de criteria voor landbouwsubsidies moeten worden aangescherpt.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Iseki SXG15H
2009, P.O.A.
-

John Deere 5075M (OLD) #703361
Gebruikt, P.O.A.
-

Case IH PUMA 185 CVX
2014, P.O.A.
-

Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Medewerker bedrijfsplannen en subsidies
EVO Kompas - Oirschot
Vrachtwagenchauffeur CE Dagdienst Fulltime / Parttime
Limax BV - Horst, Horst Aan De Maas
(Senior) Agrarisch Vastgoed Adviseur
Klaver Agrarisch Vastgoed - Nieuwe Niedorp, Hollands Kroon
Weer
-
Donderdag17° / 13°90 %
-
Vrijdag18° / 11°65 %
-
Zaterdag19° / 9°20 %











