Tönnies breidt fors uit in Rusland
			De Duitse slachterij Tönnies gaat 200 miljoen euro investeren in Rusland. Dit maakte het bedrijf bekend tijdens de landbouwbeurs Grüne Woche.
		
		Het geld wordt gebruikt om een verwerkingsfaciliteit voor varkens te bouwen in de buurt van de stad Voronezj, ongeveer 500 kilometer ten zuiden van Moskou, meldt Boerenbusiness.nl.
Dit jaar wordt begonnen met de bouw van de fabriek die uit vijf verschillende modules bestaat.
Verwerkingscapaciteit
In de eerste afdeling wordt 45 miljoen euro geïnvesteerd. Deze moet voor het einde van 2014 in gebruik zijn en heeft een verwerkingscapaciteit van driehonderd dieren beesten per uur. Het is mogelijk om vijfhonderd varkens per dag te slachten.
Tönnies zal ook drie varkenshouderijen bouwen. Met de nieuwe investering wil de slachterij het totale aantal gehouden beesten uitbreiden naar 650.000 varkens. Die zijn goed voor een productie van 65.000 ton vlees per jaar.
Lees ook
Marktprijzen
		 
			
		
		
		Meer marktprijzen
    
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
					
					Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
- 
					

Case IH PUMA 160 CVX
2014, P.O.A.
 - 
					

John Deere 6610
2000, P.O.A.
 - 
					

Case IH MAXXUM 115
2014, P.O.A.
 - 
					

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (KOU) #692304
Gebruikt, € 3.950
 
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
- 
	Woensdag16° / 10°10 %
 - 
	Donderdag16° / 9°5 %
 - 
	Vrijdag15° / 8°5 %
 





								
								
								
								
								



					
					


