Demokwekerij Westland gaat internationaal
Demokwekerij Westland gaat haar blik de komende vijf jaar meer op Europa richten. Dat staat in het nieuwe businessplan.
Het innovatiecentrum voor de glastuinbouw kiest voor een nieuwe koers nadat het een half jaar geleden werd overgenomen door proeftuin Zwaagdijk. De focus op Europa moet resulteren in meer internationale bezoekers.
Relaties
Daarnaast wil de proeftuin internationaal relaties opbouwen met nieuwe klanten en kennispartijen.
Een tweede belangrijke strategie is samenwerking met onderwijs. Voor leraren en bedrijfsleven zullen bijscholingscursussen worden georganiseerd. Samen met mbo- en hbo-scholen en bedrijfsleven worden modules opgezet gericht op teelt en techniek.
Derde pijler van het businessplan is het uitbouwen van diensten voor telers en toeleveranciers. Daar hoort ook het versterken van de communicatie met telers bij. Telersvereniging TTO wordt bijvoorbeeld gefaciliteerd met beschikbare ruimtes.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Fendt 309 CA
1998, P.O.A.
-

Vicon Fanex 904 schudder (BEN) #778456
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF 10803
Gebruikt, P.O.A.
-

Triltandcultivator (LIE) #694500
Gebruikt, € 449
Vacatures
Proefveldmedewerker gewasonderzoek
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Woensdag12° / 1°10 %
-
Donderdag11° / 2°60 %
-
Vrijdag11° / 2°20 %











