WUR bespreekt ammoniakonderzoek
Onderzoekers van Wageningen UR (WUR) bespreken vanmiddag de uitkomsten van het veelbesproken ammoniakonderzoek van Egbert Lantinga.
Aalt Dijkhuizen, de hoogste hoogste man van WUR, heeft verschillende specialisten bijeen geroepen om de resultaten van het onderzoek op waarde te schatten.
Lantinga, onderzoeker bij WUR, zegt op basis van veldonderzoek, uitgevoerd door een van zijn studentes, dat de tot nu toe gehanteerde meetmethodes voor ammoniakemissie niet deugen.
Mest ondergronds aanwenden
Boeren zitten daardoor opgescheept met de in zijn ogen onnodige verplichting om hun mest ondergronds aan te wenden.
Nieuwe Oogst berichtte hier op 22 december uitgebreid over. Inmiddels pakken ook andere media het onderwerp op, waaronder De Telegraaf, die hier zaterdag een groot verhaal over publiceerde.
Verschillende technieken
Dijkhuizen zegt in een eerste reactie op twitter dat de methode Lantinga okay lijkt voor het vergelijken van verschillen tussen technieken, maar niet voor het meten van absolute emissies.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Valtra S 353
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF17003T NIEUW
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 250 trekker (SMI) #778488
Gebruikt, P.O.A.
-

800 kg tractorbumper (zwart)
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Weer
-
Vrijdag13° / 7°95 %
-
Zaterdag12° / 9°95 %
-
Zondag13° / 9°80 %













