PT maakt GMO inzichtelijker
Het Productschap Tuinbouw (PT) heeft voor telers van Producentenorganisaties (PO) in een informatieblad samengesteld over de achtergronden en regels van de Europese Gemeenschappelijke Marktordening voor Groente en Fruit (GMO).
Dit is in aanvulling op de circulaire over de GMO, die jaarlijks aan de Producentenorganisaties wordt gezonden. Telers kunnen dit informatieblad en de circulaire op de website van het PT vinden.
De subsidievoorwaarden voor de GMO zijn heel strikt en op de naleving wordt streng toegezien, stelt het PT. Belangrijk is bijvoorbeeld de verplichting het aanbod van groente- en fruitproducten te bundelen en de verkoop van de producten via de PO te laten verlopen. Telers mogen in principe geen (directe) invloed hebben op het afzetmoment, de prijsvorming en afzetvoorwaarden.
Erkend
Het Informatieblad voor de telers geeft de achtergronden en de regels over de betekenis van de GMO voor de telers aan, wanneer een Producentenorganisatie erkend wordt en voorziet in een overzicht van de belangrijkste criteria van de Europese regeling.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere X127 ZITMAAIER (WOL) #696319
Gebruikt, P.O.A.
-

Ford 8630 Power Shift
Gebruikt, € 29.500
-

JOHN DEERE X950R 54" HOOGLOSSER ZITMAAIER (LIE) #781075
Gebruikt, P.O.A.
-

Kongskilde Vibroflex cultivator (ZIJ) #757380
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Zaterdag26° / 11°5 %
-
Zondag29° / 15°5 %
-
Maandag26° / 17°10 %














