LTO Groeiservice reorganiseert
LTO Groeiservice gaat reorganiseren. Door het wegvallen van Productschap Tuinbouw (PT) vervalt een deel van de financiering van Groeiservice.
Door alle maatregelen verliezen naar verwachting tien medewerkers hun baan bij de netwerkorganisatie. Ook directeur Peter van Duijn vertrekt.
LTO Groeiservice concentreert zich de komende tijd op het versterken van het ondernemersnetwerk in de glastuinbouw op het gebied van vaktechniek en bedrijfsvoering. De organisatie stopt met het ontwikkelen van nieuwe digitale diensten.
Onvermijdelijk
De reorganisatie is onvermijdelijk door het wegvallen van de financiering, stelt LTO Groeiservice. De financiering van kennisontwikkeling door LTO Groeiservice verloopt vaak via het PT.
Vooruitlopend op de afbouw van het schap is de financiering van een aantal projectactiviteiten opgeschort. Dat zet de exploitatie van LTO Groeiservice onder druk en noodzaakt tot inkrimping.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X107 ZITMAAIER MY 2026 (BEN) #781548
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn FC883-FF vlindermaaier
2014, P.O.A.
-

Fendt 311LSA
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X940 COMPACTTREKKER 54" AUTO CONNECT (LIE) #781634
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Voorzitter van de landelijke vakgroep Vleesveehouderij
LTO Nederland - NL
Agriwerker
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl, Noordoost-Friesland
Agrarisch Onderzoeker/Projectleider
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl En Nieuw Beerta
Agrarisch medewerker
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Weer
-
Woensdag34° / 19°0 %
-
Donderdag32° / 19°0 %
-
Vrijdag36° / 22°0 %












