Verkoop kerstbomen via internet groeit
Steeds meer Nederlanders kopen hun kerstboom online. Dat is een bewuste keuze, meldt Bernd Feenstra, sectormanager Plantaardige Sectoren ABN AMRO.
Nederlanders vinden het prettig om de kerstboom aan huis bezorgd te krijgen. Ze hoeven er dan niet zelf de deur voor uit.
'Bovendien is online bestellen een uitkomst voor mensen met weinig tijd. Dat geldt ook voor degenen die aan de traditionele kerstdrukte willen ontkomen', weet Feenstra.
Uitgebreid oriënteren
Die groep kan zich online uitgebreid oriënteren, prijzen vergelijken, een kerstboom bestellen en een bezorgmoment kiezen dat hen het beste uitkomt.
Uit onderzoek van de Consumentenbond blijkt volgens de sectormanager dat meer dan de helft van de Nederlanders (56%) kiezen voor een echte kerstboom.
Bewuste aankoop
Voor Nederlandse boomkwekers vertegenwoordigt de rechtstreekse verkoop van kerstbomen via internet een groeimarkt.
Die verkoop steeg 29% in de eerste helft van 2012 ten opzichte van 2011, blijkt uit de Thuiswinkel Markt Monitor.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Ford 8630 Power Shift
Gebruikt, € 29.500
-

Allis chalmers D-270
1956, P.O.A.
-

John Deere 6R 175 trekker (BRU) #708889
Gebruikt, P.O.A.
-

Kverneland KKLD100-200
2011, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Zaterdag26° / 11°5 %
-
Zondag29° / 15°5 %
-
Maandag26° / 17°10 %











