Omzet Service2Fruit € 11 miljoen
Service2Fruit, het digitale handelsplatform, behaalde in het eerste jaar van haar digitale bestaan een omzet van € 11 miljoen.

Dat meldt Edwin de Wit, directeur trade bij het in Geldermalsen gevestigde bedrijf. In totaal heeft het bedrijf 25 miljoen kilo product verhandeld.
Aanvankelijk was dat fruit, maar in mei van dit jaar kwam daar onder de naam Service2Vegetables groente bij.
Appels en peren
Van de omzet komt ongeveer 95% van fruit. Appels en peren vormen het hoofdbestandsdeel. De rest van de financiële omzet komt van de groente.
De resultaten van het eerste jaar hebben duidelijk bewezen dat handel via internet in de agrarische sector mogelijk is, zegt De Wit.
Overtroffen
De oorspronkelijke verwachtingen van het bedrijf, dat in november 2011 online ging, zijn ruimschoots overtroffen, zegt hij.
Service2Fruit wil versneld haar activiteiten naar een aantal Europese landen uitbreiden.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Fendt 309 CA
1998, P.O.A.
-
Holaras Jumbo HK kuilverdeler
2024, P.O.A.
-
Fendt 926 Vario
2003, P.O.A.
-
Case IH PUMA 185 CVX AFS CONNECT
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Medewerker Akkerbouw
Landbouwbedrijf Oosthof - Rilland
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Gezocht: enthousiaste expert in landbouw en verkeer voor het schrijven van nieuwe examenvragen
CBR - NL
Docent Mobiele werktuigen (0,8 - 1,0 fte)
Firda - Heerenveen
Docent – adviseur bodemgebruik/voederteelt
HAS green academy - 's-Hertogenbosch
Weer
-
Donderdag22° / 16°25 %
-
Vrijdag26° / 13°0 %
-
Zaterdag26° / 15°95 %