Zuiderzeeland en Lemmer schonen gangen
Waterschap Zuiderzeeland en gemeente Lemsterland gaan gezamenlijk werkzaamheden uitvoeren aan een aantal watergangen in Lemmer.
Eind dit jaar draagt Lemmer het waterbeheer over aan Zuiderzeeland. Het is in het belang van de regio rondom Lemmer dat er nu al wordt gebaggerd. Het waterschap doet die werkzaamheden samen met de gemeente.
Een aantal watergangen wordt bovendien natuurvriendelijk ingericht en er wordt gemaaid in een wijk in Lemmer. In november moeten de werkzaamheden afgerond zijn.
Waterbeheersing
Dat waterschap Zuiderzeeland wordt ingezet in Lemmer en omstreken komt doordat zij ook verantwoordelijk is voor de goede waterbeheersing in een klein deel van Zuid-Friesland.
Het schap is vanaf het einde van het jaar ook verantwoordelijk voor de doorloop in de stad Lemmer. Een taak die tot dan wordt vervuld door de gemeente Lemsterland.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X107 ZITMAAIER MY 2026 (REU) #777371
Gebruikt, € 3.395
-

Fella TLKC 3160 achtermaaier
2015, € 11.750
-

Valtra 6350 trekker
Gebruikt, P.O.A.
-

Lemken Juwel 8 iV 4 schaar ploeg (MID) #517314
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Weer
-
Dinsdag20° / 11°5 %
-
Woensdag19° / 12°20 %
-
Donderdag18° / 11°55 %










