Agile verreiker voor lage stallen
Handelsonderneming RieVo in Achtmaal, bij Roosendaal, laat op de beurs voor de intensieve veehouderij in Hardenberg een verreiker van Agile zien. De lage cabine maakt de verreiker in het bijzonder geschikt voor hele lage pluimveestallen.
De Agile is leverbaar met een hoge (1,80 meter) en een lage cabine (1,65 meter). In combinatie met een lengte van 3,3 meter is de machine vooral geschikt voor lage stallen en stallen met meerdere verdiepingen.
Hefvermogen
De Agile verreiker is snel (tot 33 kilometer per uur), wendbaar (draaicirkel van 3,3 meter) en sterk. De machine heeft een 4-cilinder Perkins motor van 76 pk, heeft een eigen gewicht van 4400 kilo en een hefvermogen van 2000 kilo.
De aandrijving is hydrostatisch.De verreiker heeft een brandstoftank van 75 liter en een hydrauliektank van 120 liter.
Cabine
De Agile is te leveren met een open of een gesloten cabine. De gesloten uitvoeren is uit te voeren met verwarming en airconditioning.
Eén van de opties is een side-shift, die de werkzaamheden kan vergemakkelijken en versnellen. Met de standaard aanwezige hydrauliekaansluitingen is de verreiker eenvoudig te gebruiken als veegmachine.
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn GF 10601 T0 schudder
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X117R ZITMAAIER (HAE) #692764
Gebruikt, € 4.148
-

JOHN DEERE X167R ZITMAAIER (BRU) #692917
Gebruikt, € 5.644
-

T7.220 Auto Command CVT
Gebruikt, € 45.000
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Vrijdag14° / 7°20 %
-
Zaterdag15° / 11°70 %
-
Zondag12° / 9°70 %









