Zilveren Pieper voor Fendt-dealers
Fendt-dealers Meinderts Wergea in Wergea, LMB Gerlsma in Workum en Martien Visser Mechanisatie in Joure hebben op de 60e Agrarische Schouw de Zilveren Pieper gewonnen.
De Fendt-dealers kregen de eerste prijs voor de mooiste stand omdat zij het thema 'Wat was, wat is en wat biedt de toekomst' heel leuk tot uitdrukking brachten, zegt beursmanager Ypke Bouwhuis.
Feestelijk
'Zo hebben ze bij de stand een oude trekker neergezet en hangt er een poster van de trekker van de toekomst. De stand zag er bovendien feestelijk uit.'
De 2e prijs ging naar Bosma AgriShop. De combinatie Rabobank/Friesland Bank ging er met de 3e prijs vandoor.
5000 mensen
Tot nu hebben bijna 5000 mensen de www.agrarischeschouw.nlAgrarische Schouw bezocht. Bouwhuis: 'We zijn hier heel tevreden over. Ondanks de buien vanmorgen. Na de lunch wisten de bezoekers de schouw te vinden.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 5100R CQ 16/16 (BRU) #703570
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra/Fendt wielgewichten 40 kg
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 150 trekker (LIE) #688016
Gebruikt, P.O.A.
-

Husqvarna Rider 316TX incl. 122cm Combi Maaidek (HAE) #60812
Gebruikt, € 5.750
Vacatures
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Onderzoeker Agro-ecologie en Biodiversiteit
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Weer
-
Zaterdag21° / 15°5 %
-
Zondag20° / 13°5 %
-
Maandag22° / 12°0 %









