Nederlandse handelsmissie naar China
Nederlandse ondernemers gaan in november op handelsmissie naar West-China. De aandacht tijdens dit bezoek ligt op de sectoren high tech, agrofood en tuinbouw, meldt EL&I-minister Maxime Verhagen.
'De Chinese markt biedt enorme kansen voor Nederlandse bedrijven', geef de bewindsman aan. 'De opkomst van China is niet iets om bang voor te zijn.'
De jaarlijkse groei van de afzetmarkt van koopkrachtige Chinezen is volgens hem net zo groot als de hele Nederlandse economie. 'Dat biedt bijna onbeperkte mogelijkheden voor Nederlandse bedrijven.'
Sichuan
De handelsmissie vindt plaats van 5 tot en met 9 november en richt zich op de grote steden in West-China. Naast Beijing en Shanghai wordt ook Chengdu, de hoofdstad van provincie Sichuan, bezocht.
In deze 16 miljoen inwoners tellende stad opent Verhagen een steunpunt voor Nederlandse ondernemers.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Gewichtblok 450 KG ECO
Gebruikt, P.O.A.
-
Valtra A114
Gebruikt, P.O.A.
-
Fendt 412 Vario COM1
2003, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (BV) #48481
Gebruikt, € 3.289
Vacatures
HR Manager
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Manager met passie voor biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker gewasverzorging en techniek klimaatkamers
Wageningen University & Research - Wageningen
Manager
Veen Innovatie Polder Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Agrarisch specialist Veehouderij
AB Vakwerk Groep B.V. - Berlikum, Waadhoeke
Weer
-
Vrijdag15° / 1°50 %
-
Zaterdag12° / 3°10 %
-
Zondag12° / 4°50 %