Nederlandse handelsmissie naar China
Nederlandse ondernemers gaan in november op handelsmissie naar West-China. De aandacht tijdens dit bezoek ligt op de sectoren high tech, agrofood en tuinbouw, meldt EL&I-minister Maxime Verhagen.
'De Chinese markt biedt enorme kansen voor Nederlandse bedrijven', geef de bewindsman aan. 'De opkomst van China is niet iets om bang voor te zijn.'
De jaarlijkse groei van de afzetmarkt van koopkrachtige Chinezen is volgens hem net zo groot als de hele Nederlandse economie. 'Dat biedt bijna onbeperkte mogelijkheden voor Nederlandse bedrijven.'
Sichuan
De handelsmissie vindt plaats van 5 tot en met 9 november en richt zich op de grote steden in West-China. Naast Beijing en Shanghai wordt ook Chengdu, de hoofdstad van provincie Sichuan, bezocht.
In deze 16 miljoen inwoners tellende stad opent Verhagen een steunpunt voor Nederlandse ondernemers.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
POTTINGER HIT 910 AZ
2010, P.O.A.
-
John Deere Tractor 6090M (LH) #691710
Gebruikt, P.O.A.
-
Kuhn FC883-FF vlindermaaier
2014, P.O.A.
-
New Holland T5.95 DualCommand
2012, P.O.A.
Vacatures
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Zaterdag22° / 5°0 %
-
Zondag23° / 7°0 %
-
Maandag23° / 8°0 %