Demonstratie in Brussel voor stabiele prijzen
Ongeveer 200 demonstranten betoogden dinsdag in Brussel bij het Europees parlement voor een Europees landbouwbeleid dat zorgt voor stabiele prijzen voor boer en consument.
De demonstranten vroegen ook om bescherming van sociale standaarden, milieu, klimaat, dierenwelzijn en platteland.
Het Europese landbouwbeleid wordt per 2014 hervormd. De financiële middelen staan onder druk. 'LTO wil dat het budget gehandhaafd blijft. De Nederlandse regering wil echter flink korten op Brussel', geeft Europese Unie-specialist Klaas Johan Osinga van LTO aan.
Beslissing
Ook natuurorganisaties willen meedelen, weet Osinga. 'Vermoedelijk komt het eind november 2012 tot een beslissing over het geld. Het is dan echter de vraag of alles op tijd duidelijk is voor invoering van het nieuwe beleid in 2014.'
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
JOHN DEERE X350 ZITMAAIER (BIE) #692142
Gebruikt, € 5.313
-
Lely Splendimo 360M 540rpm
2015, P.O.A.
-
Case IH CS 105 PRO
2009, P.O.A.
-
Gewichtblok 1450 kg TOP
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Medewerker Akkerbouw
Landbouwbedrijf Oosthof - Rilland
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Gezocht: enthousiaste expert in landbouw en verkeer voor het schrijven van nieuwe examenvragen
CBR - NL
Docent Mobiele werktuigen (0,8 - 1,0 fte)
Firda - Heerenveen
Docent – adviseur bodemgebruik/voederteelt
HAS green academy - 's-Hertogenbosch
Weer
-
Dinsdag17° / 12°80 %
-
Woensdag18° / 12°80 %
-
Donderdag20° / 14°20 %