Friese Alarmbrief BoerenNatuur
BoerenNatuur heeft bij het rijk en provincie Fryslân aan de bel getrokken over de toekomst van het agrarisch natuurbeheer. De organisatie is niet gerust over de overname van het natuurbeheer door de overheid.
De overheid neemt op 1 januari 2014 het agrarisch natuurbeheer over van de provincies en daarmee ook het subsidiegeld. De provincies moeten het agrarisch natuurbeheer schrappen en de beheercontracten met boeren beëindigen.
Over de consequenties en de aanpak is nog niet veel bekend. Voor de provincies betekent dit een bezuiniging, het rijk worstelt nog met de invulling, schrijft BoerenNatuur, organisatie voor agrarisch natuurbeheer.
Soepele overdracht
BoerenNatuur hoopt op een soepele en naadloze overdracht, vanuit het belang van de continuïteit van de vergoeding voor agrarisch natuurbeheer.
De organisatie die zich hiervoor sterk maakt, stelt voor om mee te helpen het nieuwe subsidiesysteem te introduceren.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Stiga E-ride C500
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (HG) #691678
Gebruikt, € 3.289
-
John Deere Tractor 6210R (HA) #60704
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere 328A achtermaaier met kneuzer
2012, P.O.A.
Vacatures
HR Manager
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Manager met passie voor biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker gewasverzorging en techniek klimaatkamers
Wageningen University & Research - Wageningen
Manager
Veen Innovatie Polder Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Agrarisch specialist Veehouderij
AB Vakwerk Groep B.V. - Berlikum, Waadhoeke
Weer
-
Vrijdag15° / 1°50 %
-
Zaterdag12° / 3°10 %
-
Zondag12° / 4°50 %