Landbouwmachines NOP binnen 3,5 meter
Gemeente Noordoostpolder geeft geen ontheffingen meer voor landbouwvoertuigen die breder zijn dan 3,50 meter. De gemeente wil daarmee de veiligheid rond landbouwverkeer op de wegen in polder te vergroten.
De gemeente verzoekt boeren en loonwerkers met de aanschaf van nieuwe machines rekening te houden met het verbod.
Volgens de gemeente voldoen machines van internationaal opererende fabrikanten in vrijwel alle gevallen al aan de eisen. Als boeren, loonwerkers en mechanisatiebedrijven consequent 1 lijn trekken kan er binnen deze breedte gebleven worden, aldus de gemeente.
Bestaande ontheffingen
Voor de bestaande ontheffingen streeft de gemeente naar zodanig maatwerk dat ontheffingen parallel lopen met de gebruikstermijn van de in 2011 en daarvoor aangeschafte machines.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6100M trekker (REU) #784415
Gebruikt, P.O.A.
-

Front PTO valtra 4 serie
Gebruikt, P.O.A.
-

Fendt 516V SCR Power
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere X350R, zitmaaier (DAT) #716843
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Weer
-
Zaterdag20° / 9°10 %
-
Zondag19° / 11°10 %
-
Maandag21° / 10°10 %











