Meer controles bij champignonoogst
Minister Henk Kamp (SZW) zet extra inspecteurs in tegen misstanden in de champignonsector. Hij heeft dat vanmiddag bekend gemaakt tijdens een bijeenkomst van de Stichting Fair Produce Nederland in Den Bosch.
Eerder vandaag reikte Kamp namens Fair Produce Nederland het eerste keurmerk uit voor champignontelers die zich aan de regels houden. Dat gebeurde in Rijsbergen, bij maatschap Kemmeren - de Kok.
De minister nodigde Albert Heijn en Rabobank Nederland uit om te helpen het net rond fraudeurs aan te trekken. Hij wil voorkomen dat goede ondernemers door hun frauderende collega’s uit de markt worden gedrukt.
Schijnconstructies
Het ministerie van SZW gaat ook het het gebruik van schijnconstructies aanpakken. Zo moeten ondernemers voortaan altijd vóóraf het inhuren van dienstverleners van buiten de EU of uit Roemenië of Bulgarije aanmelden (notificatie).
Bovendien geldt de notificatie voortaan nog slechts voor een korte periode. Nu is dat onbeperkt. In een fors aantal gevallen worden de regels die gelden voor werknemerschap ontdoken met een dienstverleningsconstructie.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (HEN) #692290
Gebruikt, € 3.950
-

JOHN DEERE X167R ZITMAAIER (SOM) #692916
Gebruikt, € 5.644
-

JOHN DEERE X167 ZITMAAIER (HIL) #692702
Gebruikt, € 5.247
-

JOHN DEERE X380 ZITMAAIER - 48A MAAIDEK (ZUI) #692960
Gebruikt, € 8.338
Vacatures
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Dinsdag11° / 5°10 %
-
Woensdag10° / 5°20 %
-
Donderdag11° / 6°30 %










