LTO Noord houdt onderzoek niet-leden
Om de dienstverlening te verbeteren, houdt LTO Noord een onderzoek onder ruim 1100 agrarische ondernemers die geen lid zijn van de land- en tuinbouworganisatie.
De resultaten geven een beeld hoe niet-leden tegen LTO Noord aankijken.Welke argumenten hebben boeren om geen lid te zijn en hoe kan de organisatie die obstakels wegnemen.
Het onderzoek wordt uitgevoerd door Nicki Oosterhuis en Lorette Meijerink, beide afstudeerders van Hogeschool Windesheim in Zwolle. 'We zijn blij verrast met de hoge respons', geeft Meijerink aan.
Resultaten
'We hebben op dit moment ruim 200 vragenlijsten retour en dagelijks komen er nog bij', geeft de studente aan. Samen met Oosterhuis presenteert ze medio maart de resultaten. LTO Noord gaat daarmee vervolgens aan de slag om de dienstverlening verder te verbeteren.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Fendt 728 Gen7 Power-Plus Setting 2
2024, P.O.A.
-

Steyr 6185 CVT
Gebruikt, P.O.A.
-

Veiligheidsgewichtblok
Gebruikt, € 2.400
-

Kuhn GF10601
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Vrijdag24° / 13°5 %
-
Zaterdag26° / 14°5 %
-
Zondag22° / 16°85 %











