C1000 is geen kiloknallerkampioen meer
Kiloknallerkampioen C1000 stuntte vorig jaar beduidend minder met vlees. Dat is één van de oorzaken van de verminderde vleesconsumptie door Nederlanders vorig jaar.
Overigens niet alleen C1000, maar ook andere supermarktketens plakten minder vaak een aanbieding op hun vlees. 'De vleesprijzen lagen daardoor op een hoger niveau dan vorig jaar en dan koopt de consument er automatisch minder van', zegt secretaris Ben Dellaert van Productschap Pluimvee en Eieren.
Dit en het toenemende aanbod van duurzaam 'sterrenvlees' leidde er overigens wel toe dat de bestedingen van Nederlanders aan vlees hoger uitvielen. Nederland gaf in totaal ruim € 2,43 miljard uit aan vlees.
Wakker Dier
De Productschappen Pluimvee, Vlees en Eieren presenteerden gisteren de jaarcijfers. Daaruit blijkt dat de vleesconsumptie vorig jaar daalde met 1,4 kilo per hoofd van de bevolking.
Anti-kiloknalleracties van organisaties als Wakker Dier droegen er volgens Dellaert ongetwijfeld aan bij dat supermarkten minder vleesstunts hadden.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Z665 Hydro
Gebruikt, € 2.000
-

JOHN DEERE X167R ZITMAAIER (BRU) #692917
Gebruikt, € 5.644
-

Toro Z-master Pro 8000
2018, P.O.A.
-

Kuhn GF8501 schudder
2006, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Zaterdag14° / 7°10 %
-
Zondag13° / 8°10 %
-
Maandag12° / 7°20 %











