'Supermarkten zijn roomser dan de paus'
Supermarkten moeten meer naar weersinvloeden kijken, als ze eisen stellen aan een gezond product. Dat zij verdergaan dan de wettelijke MRL (maximale residu limiet) gaat te ver. Dat vindt fruitteler Chris Beerepoot in Zwaagdijk-West.
'Wij zijn afhankelijk van het weer. Daar wordt niet naar gekeken. Vorig jaar hadden we een natte zomer en een natte herfst. Omdat we weinig konden spuiten, hadden we veel bewaarproblemen. Dat heeft ons veel geld gekost', zegt Beerepoot.
Werkbaar
Supermarken zijn volgens Beerepoot soms roomser dan de paus. 'Ik sta er helemaal achter dat we goed kijken naar een gezond product, maar het moet wel werkbaar blijven. Dat zij bovenwettelijke eisen stellen aan een gezond product, gaat te ver.'
LTO Noord mag zich daar meer mee bemoeien, zegt de Noord-Hollandse teler deze week in de rubriek Wij van LTO Noord.
• Lees meer hierover deze zaterdag in Nieuwe Oogst, edities LTO Noord
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Case IH PUMA 165MC
2019, P.O.A.
-

Gewichtblok 450 KG ECO
Gebruikt, P.O.A.
-

Pottinger Jumbo 8010L
2016, P.O.A.
-

Lely Splendimo 320MC
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Woensdag16° / 9°10 %
-
Donderdag16° / 9°10 %
-
Vrijdag15° / 8°5 %










