Continental koopt Bolletje
De Almelose beschuitfabrikant Bolletje is verkocht aan Continental Bakeries. Dat kregen de medewerkers van de vestigingen in Almelo, Heerde en Amsterdam vanmorgen te horen.
Beide partijen verwachten 'binnen afzienbare tijd' tot overeenstemming te komen over de details van de deal. Daarmee komt tevens een einde aan de bijna 145 jaar oude familiehistorie van het bedrijf.
Directeur Hielke van Dijken lichtte de 500 medewerkers in: 'Continental Bakeries is een stevige partij, die we goed kennen. Ik denk dat dit voor zowel Bolletje als Continental Bakeries goede kansen biedt.'
Continental
Het in Dordrecht zetelende Continental Bakeries is een Europese bakkerijgroep die zich richt op de productie en verkoop van snackbodems, koek, biscuits en broodvervangers. De focus ligt bij het huismerk, maar het bedrijf heeft daarnaast ook een aantal eigen merken, zoals Haust, Hig, Auer, Brink en Bussink.
Het bedrijf telt 1750 medewerkers, 14 productielocaties en heeft een jaaromzet van ongeveer € 345 miljoen.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
781
Gebruikt, € 4.000
-
Valtra A114
Gebruikt, P.O.A.
-
T7.220 Auto Command CVT
Gebruikt, € 45.000
-
Kuhn GA8121 hark
2012, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Vrijdag17° / 4°0 %
-
Zaterdag19° / 6°0 %
-
Zondag19° / 8°20 %