Tussenstand BIG Challenge: recordbedrag van ruim 1,13 miljoen euro
De voorlopige opbrengst van de BIG Challenge staat op 1.138.025 euro. Een recordbedrag per deelnemer, zo werd dinsdag op de te beklimmen Alpe d'HuZes bekendgemaakt. De verwachting is dat dit bedrag de komende dagen verder stijgt.
In totaal haalde BIG Challenge, dat dit jaar voor de vijftiende keer meedoet, in de afgelopen jaren al meer dan 14 miljoen euro op. Het aantal deelnemers is met 195 minder dan vorig jaar. Dit komt doordat er een beperkt aantal inschrijvingen mogelijk was.
BIG Challenge bestaat uit agrarisch ondernemers, adviseurs, leveranciers en andere betrokkenen die zich inzetten in de strijd tegen kanker. Zij doen dit door begin juni zo vaak mogelijk de Alpe d'Huez te beklimmen, te voet of op de fiets, gesteund door donaties.
Het streven is om per persoon minimaal 5.000 euro op te halen. Daarmee ligt de lat voor BIG Challengers dubbel zo hoog dan voor andere deelnemers aan de Alpe d'HuZes.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (ZUI) #692665
Gebruikt, € 4.080
-

Pottinger Novacat 442 achtermaaier
2025, € 24.941
-

Andex 300
Gebruikt, € 1.250
-

JOHN DEERE 3039R COMPACTTREKKER (REU) #694696
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Woensdag17° / 7°5 %
-
Donderdag14° / 8°20 %
-
Vrijdag13° / 9°70 %

















