POAH! Hanomag 700
Deze week in POAH!: de Hanomag 700 van Bart Vonk uit het Flevolandse Dronten. De trekker is gebouwd in 1969 en heeft 92 pk. Die pk’s komen door de motor, want in deze Hanomag 700 zit een 900-motor.
Onlangs heeft Vonk meegedaan aan de ploegwedstrijden in het Limburgse Baexem. ‘Ik doe dit graag. Ik kom uit een provincie met kleigrond, dan is de zandgrond heel anders. Maar ik ploeg met de olympische gedachte; meedoen is belangrijker dan winnen.’
POAH! is een serie waarin de trekker centraal staat. Dat kan een bijzonder nieuw exemplaar zijn, een zeldzame oldtimer of een speciale uitvoering. Elke zaterdag om 10.00 uur plaatsen wij een nieuwe aflevering. Wil je ook met je trekker in deze rubriek? Meld je dan aan via redactie@nieuweoogst.nl. Fan van POAH! en op zoek naar een echt collector's item? Bezoek dan eens onze POAH!-shop.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Krone KW 6.40/6 schudder (BIE) #775108
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6130M incl. John Deere 623R (BRU) #697424
Gebruikt, P.O.A.
-

KVERNELAND ENDURO PRO 3000 (ETT) #24505
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 7600 (EMA) #696750
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Weer
-
Donderdag13° / 7°75 %
-
Vrijdag13° / 9°95 %
-
Zaterdag13° / 9°95 %

















