5 miljoen euro voor innovaties in Flevolandse landbouw
Samenwerkingsverbanden in de landbouwsector in Flevoland kunnen tussen 5 juni en 30 september een subsidie aanvragen voor investeringen in de ontwikkeling en het testen van innovaties. In totaal is bijna 5 miljoen euro beschikbaar voor de maatregel 'Samenwerking voor innovatie EIP'.
De maatregel is onderdeel van het Gemeenschappelijk Landbouwbeleid (GLB) en moet mensen stimuleren samenwerkingen aan te gaan voor het ontwikkelen en verder brengen van innovaties in de Flevolandse landbouw. Het doel van de subsidie is het verstevigen van de positie, kennis en variatie van de sector, meldt de provincie.
Gedeputeerde Harold Hofstra (ChristenUnie): 'Flevoland staat bekend om haar innovatiekracht in de landbouw. Projecten zoals de gerobotiseerde wiedmachine Andela Robot Weeder (foto) zijn landelijk geprezen om hun nieuwe manier van werken. Het GLB kan Flevolandse boeren een financiële impuls geven om nieuwe technologieën te testen en kennis uit te wisselen met elkaar. Uiteindelijk met een belangrijk doel voor ogen: een toekomstbestendige landbouw in Flevoland.'
Per aanvraag kan minimaal 50.000 en maximaal 500.000 euro worden verleend.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Lely Splendimo 320FC Frontmaaier
2015, P.O.A.
-

Walker MS14
2014, P.O.A.
-

Lemken Vari-Europal 5 (LIE) #692629
Gebruikt, € 7.000
-

Toro ZS 4200T
2012, P.O.A.
Vacatures
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Vrijdag11° / 7°30 %
-
Zaterdag10° / 7°20 %
-
Zondag9° / 6°5 %
















