Plantion organiseert opnieuw 'kleurrijke' actie
Bloemenveiling Plantion organiseert dit jaar opnieuw de 'Kleurrijke Verhalen Dagen'. Consumenten die in de periode van 21 september tot 1 oktober voor 20 euro besteden bij de bloemist, krijgen een boeket cadeau.
Met de kleurrijke verhalen wil Plantion mensen inspireren om bloemen en planten te kopen. De actie is onderdeel van een langlopende consumentencampagne van de bloemenveiling in Ede.
Tijdens de actie versieren zeshonderd bij Plantion kopende detaillisten de winkel en geven zij de gratis boeketten weg. Deze boeketten zijn samengesteld uit vijftien soorten bloemen. Op kleurrijkeverhalen.nl. wordt hiernaar verwezen.
Ondersteuning
De actie wordt verder ondersteund met online-advertenties, radioreclames op regionale zenders, snelwegpromotie en huis-aan-huis-folders.
Plantion organiseerde vorig jaar de actie voor de eerste keer. Toen ging 9 procent van de doelgroep - vrouwen in de leeftijd van 25 tot 60 jaar - naar aanleiding van de campagne naar de bloemist.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Gandy P45 Forage Granulaatdoseerapparaat
2015, € 950
-

Pottinger Novacat 302 ED
2024, P.O.A.
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (HEN) #692290
Gebruikt, € 4.080
-

4 elements schudder
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Donderdag17° / 3°0 %
-
Vrijdag18° / 3°0 %
-
Zaterdag17° / 3°10 %















