1 miljoen voor natuur en landschap Groningen
Provincie Groningen stelt 1 miljoen euro beschikbaar voor herstel van landschap en natuur in Oost-Groningen.
Het geld is bedoeld voor projecten in de gemeenten Vlagtwedde, Bellingwedde, Stadskanaal en Oldambt. Deze projecten worden voor 100 procent gesubsidieerd.
De provincie wil het bedrag inzetten voor aanleg en herstel van landschapselementen, zoals houtwallen, poelen, essen, beekdalen en wegbeplantingen binnen de groene linten. Doel is het leefgebied voor dieren en planten te verbeteren.
Landbouwfonds
De komende periode is in totaal 3 miljoen euro beschikbaar voor landschap, natuur en biodiversiteit in de hele provincie.
De helft van dit bedrag is afkomstig uit het Europese Landbouwfonds voor Plattelandsontwikkeling, de andere helft legt provincie Groningen bij.
Bekijk meer over:
Lees ook
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuwste vacatures
Bedrijfsleider Vertify
Vertify - Zwaagdijk
Projectleider Duurzame Veehouderij
Wij.land - Abcoude
Onderzoeker/docent Agrarisch Bodem- en Waterbeheer
Aeres Hogeschool - Dronten
Financieel / bedrijfseconomisch medewerkers land- en tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter ZuivelNL
Gasseling Search - Den Haag