1 miljoen voor natuur en landschap Groningen
Provincie Groningen stelt 1 miljoen euro beschikbaar voor herstel van landschap en natuur in Oost-Groningen.
Het geld is bedoeld voor projecten in de gemeenten Vlagtwedde, Bellingwedde, Stadskanaal en Oldambt. Deze projecten worden voor 100 procent gesubsidieerd.
De provincie wil het bedrag inzetten voor aanleg en herstel van landschapselementen, zoals houtwallen, poelen, essen, beekdalen en wegbeplantingen binnen de groene linten. Doel is het leefgebied voor dieren en planten te verbeteren.
Landbouwfonds
De komende periode is in totaal 3 miljoen euro beschikbaar voor landschap, natuur en biodiversiteit in de hele provincie.
De helft van dit bedrag is afkomstig uit het Europese Landbouwfonds voor Plattelandsontwikkeling, de andere helft legt provincie Groningen bij.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn Gf 10812 T
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF 10601 T0 schudder
Gebruikt, P.O.A.
-

MERCEDES-BENZ MB TRAC 800
Gebruikt, P.O.A.
-

New Holland TN75VA
2005, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Weer
-
Dinsdag8° / 5°20 %
-
Woensdag8° / 5°15 %
-
Donderdag8° / 4°10 %












