Meer bewustwording nodig tegen verzilting
Studenten van Wageningen UR hebben woensdag in het Clusius College in Hoorn het rapport 'Te zout wordt het niet gegeten' aangeboden aan het Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier.
Voorafgaand gaven ze hun bevindingen op het economische risico van verzilting voor de agrarische sector. Vergroting van de bewustwording over goed zoetwaterbeheer is een van de belangrijkste aanbevelingen uit het onderzoek.
Teamverband
De studenten maken deel uit van het Academic Consultancy Training-traject, waarbij ze – elk vanuit een eigen studierichting – in de dagelijkse praktijk onderzoek uitvoeren en tegelijkertijd ervaring opdoen met het werken in teamverband en het werken voor een opdrachtgever.
Op deze manier wordt relevante informatie verzameld en maken jonge hoogopgeleide mensen kennis met de agrarische sector in de regio. Het onderzoek is uitgevoerd in opdracht van GreenPort Noord-Holland Noord en LTO Noord.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (HAE) #781578
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 2038R COMPACTTREKKER (HAE) #781742
Gebruikt, P.O.A.
-

Gewichtblok 450 KG ECO
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Adviseur Opleiding & Ontwikkeling Akkerbouw en Vollegrondsgroenteteelt | Talentoogst
Actor Partner in Besturen - NL
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Medewerker bedrijfsplannen en subsidies
EVO Kompas - Oirschot
Vrachtwagenchauffeur CE Dagdienst Fulltime / Parttime
Limax BV - Horst, Horst Aan De Maas
Weer
-
Zondag20° / 12°80 %
-
Maandag21° / 12°90 %
-
Dinsdag17° / 10°80 %














