Naturelle verpakt tomaten in tomatenvezels
De biologische poot van The Greenery, Naturelle, verpakt haar producten voortaan in massief karton verrijkt met tomatenvezels.

Daarmee is Naturelle de eerste leverancier van biologische groente en fruit die voor een duurzame en milieubewuste verpakking op basis van biobased karton kiest.
Naturelle start deze week met de levering van haar producten in de biobased verpakking 5 kg dozen. Aankomende week is de 1,5 kg doos ook beschikbaar.
Tomatenvezels
De verpakking wordt gemaakt van massiefkarton verrijkt met tomatenvezels. Vanaf dezelfde oppervlakte waarop tomaten groeien is de tomatenplant zelf nu ook een grondstof voor de massiefkartonnen tomatenverpakking.
Een consortium van partners, waaronder The Greenery en verpakkingsleverancier Solidus Solutions, heeft afgelopen jaren samengewerkt om deze duurzame toepassing mogelijk te maken.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Walker MT25I-32
2018, P.O.A.
-
Valtra T190
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350R (KOU) #31282
Gebruikt, € 6.966
-
Case IH PUMA 165MC
2019, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen