Naturelle verpakt tomaten in tomatenvezels
De biologische poot van The Greenery, Naturelle, verpakt haar producten voortaan in massief karton verrijkt met tomatenvezels.

Daarmee is Naturelle de eerste leverancier van biologische groente en fruit die voor een duurzame en milieubewuste verpakking op basis van biobased karton kiest.
Naturelle start deze week met de levering van haar producten in de biobased verpakking 5 kg dozen. Aankomende week is de 1,5 kg doos ook beschikbaar.
Tomatenvezels
De verpakking wordt gemaakt van massiefkarton verrijkt met tomatenvezels. Vanaf dezelfde oppervlakte waarop tomaten groeien is de tomatenplant zelf nu ook een grondstof voor de massiefkartonnen tomatenverpakking.
Een consortium van partners, waaronder The Greenery en verpakkingsleverancier Solidus Solutions, heeft afgelopen jaren samengewerkt om deze duurzame toepassing mogelijk te maken.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
JOHN DEERE 6120M (SMI) #63476
Gebruikt, P.O.A.
-
Kuhn GF 8501 TO
Gebruikt, P.O.A.
-
JOHN DEERE X940 COMPACTTREKKER (HAE) #31419
Gebruikt, € 17.941
-
JOHN DEERE X584 ZITMAAIER (BIE) #692433
Gebruikt, € 9.082
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Docent – adviseur bodemgebruik/voederteelt
HAS green academy - 's-Hertogenbosch
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Woensdag21° / 8°20 %
-
Donderdag19° / 13°60 %
-
Vrijdag18° / 12°70 %