Provincies krijgen 45 natuurbeheeraanvragen
De veertig collectieven die vanaf 2016 het agrarisch natuurbeheer gaan uitvoeren, hebben bij de twaalf provincies in totaal 45 gebiedsaanvragen voor subsidie voor het Agrarisch Natuur- en Landschapsbeheer 2016 ingediend.
Het aantal aanvragen ligt hoger dan het aantal collectieven, omdat een aantal collectieven in meerdere provincies actief is.
De kwaliteit van de gebiedsaanvragen is wisselend, meldt de portaal Natuur en Landschap. Op een aantal onderdelen adviseren de provincies de collectieven om de gebiedsaanvragen aan te scherpen en met een nadere toelichting de puntjes op de i te zetten.
Aanvullende informatie
Ook blijkt in een aantal gevallen aanvullende informatie nodig om de aanvraag goed te kunnen beoordelen. Zo is het kaartmateriaal niet altijd in orde en zorgen uiteenlopende tarieven soms voor onduidelijkheid.
De provincies zijn nu met de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO) bezig met het beoordelen van de binnengekomen gebiedsaanvragen. De beschikkingen op de gebiedsaanvragen zullen grotendeels uiterlijk in oktober volgen.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X167R ZITMAAIER (MID) #692919
Gebruikt, € 5.644
-

JOHN DEERE X147R ZITMAAIER (ZUI) #692965
Gebruikt, € 4.999
-

John Deere 6R 250 trekker (OLD) #775887
Gebruikt, P.O.A.
-

KVERNELAND ENDURO PRO 3000 (HAE) #24505
Gebruikt, € 10.475
Vacatures
Veldcoördinator en ecologisch medewerker Agrarisch Natuur- en Landschapsbeheer
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Projectleider
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Vrijdag11° / 10°60 %
-
Zaterdag7° / 3°20 %
-
Zondag9° / 6°40 %











