Agritechnica bekroont CVT PTO van Zuidberg
De front CVT PTO van Zuidberg in Ens is in het kader van Agritechnica 2015 bekroond met een zilveren medaille.
Een onafhankelijke commissie reikt de medailles uit aan innovatieve producten in de landbouw en aanverwante sectoren.
De front CVT PTO maakt het mogelijk om werktuigen met een vooraf ingesteld toerental aan te drijven, onafhankelijk van het motortoerental van de trekker.
Brandstofbesparing
Het voordeel hiervan is een hogere en constantere werknauwkeurigheid. Dat verhoogt de kwaliteit van het afgeleverde werk. Daarnaast zorgt de CVT PTO voor brandstofbesparing omdat de dieselmotor van de trekker in een gunstiger bereik werkzaam is.
Zuidberg heeft de front CVT PTO ontwikkeld in samenwerking met CVT Corp uit Canada.
Bosbouw
In 2013 mocht Zuidberg ook al een zilveren medaille in ontvangst nemen voor een 2-traps transmissie voor het aandrijven van een lier voor bosbouwtrekkers. Deze transmissie en de daarvan afgeleide ECO-Twin PTO worden sindsdien verkocht.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

TS125A Plus
Gebruikt, € 32.500
-

Kuhn GF 6000
1989, P.O.A.
-

John Deere Z315E (LIE) #717249
Gebruikt, P.O.A.
-

Lemken Vari-Opal 7 3 schaar ploeg (OLD) #510226
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Maandag11° / 7°95 %
-
Dinsdag13° / 6°85 %
-
Woensdag13° / 8°20 %













