Miljoenen uit Deltafonds
Voor zoetwatermaatregelen komt de komende jaren 150 miljoen euro vrij uit het Deltafonds. Een groot deel wordt besteed in het landelijk gebied.
De beschikbaarheid van het geld is dinsdag definitief geworden door het ondertekenen van een serie afspraken. Dat gebeurde door minister Melanie Schultz van Haegen (I&M), regionale bestuurders en andere betrokkenen.
De regio's kunnen nu daadwerkelijk aan de slag met diverse zoetwatermaatregelen. Daar zijn er heel wat bij die ook in het belang zijn van land- en tuinbouw.
LTO is in het Deltaplan Agrarisch Waterbeheer al druk bezig met het uitwerken praktijkgerichte maatregelen. De komende jaren is daar veel geld voor nodig.
Bij het realiseren van de maatregel leveren de waterschappen en de provincies ook een belangrijke financiële bijdrage. Daardoor komt voor de maatregelen uit het Deltaplan Zoetwater de komende zes jaar in totaal 365 miljoen euro beschikbaar.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Gebruikt, P.O.A.
-

PZ Strela
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF8501MH schudder
2008, P.O.A.
-

Fendt 826 S4 Vario Profi Plus+ RTK
2015, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Weer
-
Woensdag21° / 12°50 %
-
Donderdag21° / 16°75 %
-
Vrijdag21° / 16°80 %













