Het kabinet ziet af van het voornemen om ammoniak- en dierrechten niet meer te mogen afschrijven bij de belastingen. Dat heeft staatssecretaris Eric Wiebes van Financiën deze week toegezegd aan de fracties van SGP en CDA.
Eerder besloot de regering dat Nederlandse boeren de varkens-, pluimvee- en ammoniakrechten niet meer mogen afschrijven bij de fiscus. Op die manier zou de Belastingdienst een flinke greep doen in de portemonnee van de boeren.
LTO heeft daartegen met SGP en CDA direct protest aangetekend. Met succes. Deze week heeft Wiebes in het algemeen overleg over de belastingen toegezegd het eerdere voornemen van het kabinet te laten varen.
SGP-kamerlid Elbert Dijkgraaf: ‘Dat is goed nieuws voor de Nederlandse boeren. De belastingverhoging van 70 miljoen euro is nu van de baan. Samen met collega Geurts van het CDA heb ik de staatssecretaris nog eens herinnerd aan de belofte van premier Rutte dat de agrarische sector niet zou worden opgezadeld met nieuwe lastenverzwaringen. Dat heeft geholpen en dat is mooi.’
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE 1570 INCL 72" RD MAAIDEK (MOL) #781072
Gebruikt, P.O.A.
-

Lely Lotus 900 schudder
2008, € 8.950
-

John Deere 6M 145 trekker (REU) #782994
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra T234A
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Weer
-
Zondag12° / 6°90 %
-
Maandag14° / 9°20 %
-
Dinsdag13° / 6°0 %















