Onttrekkingsverbod in deel Dommelgebied
Het is vanaf dinsdag niet langer toegestaan om in een deel van het stroomgebied van de Beerze en de Reuzel oppervlaktewater te onttrekken.
Reden voor het besluit van waterschap De Dommel zijn de lage waterstanden en de geringe stroming in een aantal sloten en beken in het gebied, grofweg tussen Eersel en Hilvarenbeek.
Een verdere verlaging van de waterstand in die oppervlaktewateren is volgens het waterschap ontoelaatbaar, zowel voor de waterkwaliteit als de waterkwantiteit en de grondwaterstand.
Zuigwagens en giertonnen
Het verbod geldt voor vaste onttrekkingsinstallaties, maar ook voor mobiele installaties als zuigwagens en giertonnen. Alleen het drenken van vee en het bestrijden van brand met water uit beken of sloten is wel toegestaan.
De Dommel laat weten scherp te controleren op het verbod.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Gebruikt, P.O.A.
-
Husqvarna Zitmaaier / tuintrekker R318X (LH) #39507
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (SO) #688719
Gebruikt, € 3.289
-
Kuhn Schudder GF 10601 (ZND) #693369
Gebruikt, € 5.750
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Donderdag27° / 10°5 %
-
Vrijdag31° / 15°20 %
-
Zaterdag27° / 17°55 %