Eerste Jaaropleiding Veehandelaar van start
De eerste Jaaropleiding Veehandelaar start morgen. De Veehandels-Academy is een initiatief van Vee&Logistiek Nederland en VFC Opleidingen. Het moet de opleidingsmogelijkheden voor veehandelaren en -transporteurs verbeteren.

De opleiding duurt een jaar met eens in de veertien dagen op vrijdag een bijeenkomst. Elf jonge, startende veehandelaren nemen aan de eerste editie deel.
Tijdens de opleiding komen onder meer de volgende onderwerpen aan bod: onderhandelingsvaardigheden, waardebeoordelingen, regelgeving, adviesvaardigheden en transport. Na de opleiding krijgen de deelnemers een schriftelijk bewijs van deelname.
Ondernemingsplan
Tijdens de eerste bijeenkomst gaan de cursisten meteen aan de slag met het schrijven van een eigen ondernemingsplan. Dit vormt de leidraad voor de rest van het jaar. De bedoeling is om gaandeweg de opleiding het plan verder te optimaliseren.
Naast de klassikale bijeenkomsten gaan de jonge veehandelaren regelmatig op bedrijfsbezoek om de theorie in praktijk te brengen.
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Gewichtblok 450 KG ECO
Gebruikt, P.O.A.
-
Pottinger schudder 8 elements HIT910
2008, P.O.A.
-
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z315E Zeroturn maaier (BS) #692446
Gebruikt, P.O.A.
Weer
-
Zondag19° / 7°0 %
-
Maandag20° / 6°10 %
-
Dinsdag22° / 7°10 %