Voorstelling Mansholt naar Zuid-Nederland
De theatervoorstelling over Sicco Mansholt zal volgend jaar ook in Midden- en Zuid-Nederland te zien zijn. Dat meldt organisator Stichting Jan de Vos.
In 2014 bezochten 12.414 mensen op elf locaties een van de 72 voorstellingen, vooral in de noordelijke provincies. De voormalig landbouwminister en eurocommissaris werd in het Groningse Ulrum geboren.
Komend jaar wordt het stuk opgevoerd op zeven plekken in Overijssel, Gelderland, Brabant, Limburg, Zeeland, Zuid-Holland en Utrecht.
Brussel
De makers zijn ook bezig om in Brussel te gaan spelen, waar een groot stuk geschiedenis van Sicco Mansholt ligt.
De speellocaties voor 2015 zijn nog niet bekend. 'In Noord-Nederland speelden we vooral op locaties die verbonden waren met het leven van Sicco Mansholt. In Zuid-Nederland ligt dat anders. Wel zoeken we locaties, midden in het landschap', meldt een woordvoerster.
Interesse
De interesse is volgens haar overweldigend. 'Zo veel aandacht had niemand verwacht. Het thema zijn 'er grenzen aan groei' raakt ondernemers ook woensdag de dag.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Pottinger Novacat 442 achtermaaier
2025, € 24.941
-

KUHN VARI-MASTER PLOEG (REU) #28242
Gebruikt, € 42.500
-

John Deere 6R 215 trekker (LIE) #779286
Gebruikt, € 167.500
-

JOHN DEERE X107 ZITMAAIER (KOU) #691828
Gebruikt, € 3.395
Vacatures
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Woensdag17° / 7°0 %
-
Donderdag14° / 8°20 %
-
Vrijdag13° / 9°65 %











