Léon Faassen is directeur-eigenaar van boomkwekerij J.H. Faassen Hekkens in Reuver. Het bedrijf is in 1924 door zijn grootvader opgericht. Faassen kweekt op 35 hectare laanbomen en heesters en verhandelt die, samen met aangekochte producten, door heel Europa. Op zijn bedrijf werken vifjtien mensen.
Voor, tijdens en na zijn boomkwekerijopleiding in Boskoop deed Faassen ervaring op in Zweden, Duitsland, Frankrijk en de Verenigde Staten. Op z’n 23e ging hij aan het werk op het bedrijf van zijn vader. Sinds twintig jaar is hij eigenaar van het bedrijf.
Faassen is in de internationale boomkwekerij een bekende naam dankzij de esdoorn Faassen’s Black, de eerste echte roodbladige esdoorn, gekweekt door zijn grootvader. Faassen’s Black is nog steeds een begrip in de boomkwekerij.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Deutz Fahr 6230 TTV Warrior (ZIJ) #778003
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 5080M trekker (HAE) #60387
Gebruikt, P.O.A.
-

KVERNELAND ENDURO PRO 3000 (ETT) #24505
Gebruikt, € 9.750
-

Allis chalmers D-270
1956, P.O.A.
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Maandag13° / 2°25 %
-
Dinsdag15° / 3°10 %
-
Woensdag17° / 1°10 %
















