Abemec eerste erkende rijschool T-rijbewijs
Het CBR heeft de hoofdvestiging van Abemec in Veghel goedgekeurd als locatie voor rijinstructie en examenafname.
Het landbouwmechanisatiebedrijf is daarmee de eerste door het CBR erkende Praktijk Opleidings Locatie (POL) voor het T-rijbewijs.
De praktijklessen zullen plaatsvinden in een Fendt 513 Vario. Deze lestrekker is aangepast aan de eisen van het CBR.
De lestrekker werd door het CBR in september als eerste trekker goedgekeurd om te gebruiken voor het T-rijbewijs.
Dichtbij huis
Met het geven van rijinstructie voor het T-rijbewijs wil Abemec bijdragen aan de verkeersveiligheid. Daarnaast wil het mechanisatiebedrijf haar (potentiële) klanten de mogelijkheid bieden om dichtbij huis rijlessen te volgen en examen te doen.
CBR erkende instructeurs geven in eerste instantie de rijinstructie. Zodra er een opleiding beschikbaar is voor instructeur rijbewijs-T, laat Abemec eigen werknemers opleiden.
Er zijn plannen om in de toekomst meerdere Abemec vestigingen aan te bieden als POL.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X584 ZITMAAIER (BEN) #692431
Gebruikt, € 9.082
-

Fendt 314 Gen4 Power Set1 Verkocht
2024, P.O.A.
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (BRU) #692297
Gebruikt, € 4.080
-

Kverneland LB 100-200 4 schaar (HAE) #145326
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Weer
-
Dinsdag7° / 1°55 %
-
Woensdag4° / -2°20 %
-
Donderdag3° / -3°30 %








