EU eens over klimaatdoelen
Europese staatshoofden en regeringsleiders zijn het afgelopen nacht eens geworden over nieuwe energie- en klimaatdoelstellingen voor de Europese Unie (EU). Er liggen nu afspraken voor de periode van 2020 tot 2030.
Overeengekomen is dat Europa in 2030 haar CO2-uitstoot met 40 procent moet hebben teruggebracht in vergelijking met het referentiejaar 1990. Bovendien is het streven om dan tenminste 27 procent van de energie duurzaam op te wekken.
De EU-lidstaten spraken ook af dat ze over zestien jaar het energiegebruik met 27 procent teruggebracht zullen hebben. Dat is iets minder dan de 30 procent waarop de Europese Commissie had ingezet.
Goed uitgangspunt
Met deze doelstellingen heeft Europa een goed uitgangspunt voor de wereldwijde klimaattop, volgend jaar in Parijs. Om daar tot resultaten te komen moet gastheer EU zelf het goede voorbeeld geven.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 150 trekker (LIE) #688016
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6100RC (ZIJ) #703953
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 7R290 Auto Power
2024, € 240.000
-

Topcon Automatisch stuursysteem RTK
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Weer
-
Woensdag18° / 11°65 %
-
Donderdag20° / 9°5 %
-
Vrijdag19° / 11°45 %










