LTO spijkert praktijkkennis Haagse politici bij
LTO Nederland hield de twee laatste weken van het Kamerreces werkbezoeken voor Kamerleden en anderen die in Den Haag betrokken zijn bij de politieke besluitvorming.
‘Dat is de beste manier om duidelijk te maken wat de effecten zijn van het in Den Haag vastgestelde beleid op het boeren- en tuindersbedrijf’, vertelt Marieke Hoste, politiek lobbyist van LTO. ‘Een blik op een perceel aardappelen die niet optimaal bemest kunnen worden, zegt net zoveel als een hele notitie over te krappe bemestingsnormen.’
In de gesprekken met ondernemers komen heel praktische aspecten aan de orde van bijvoorbeeld het gewasbeschermingsbeleid, het mest- en mineralenbeleid en de regels voor dierenwelzijn.
‘We laten zien wat de realiteit is. Daarmee proberen we te voorkomen dat de politiek de realiteit uit het oog verliest’, zegt Hoste.
Vorige week meldde Nieuwe Oogst al het werkbezoek van SGP-Kamerlid Elbert Dijkgraaf aan Tholen. De foto’s geven een indruk van een aantal andere bezoeken.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
JOHN DEERE X350R ZITMAAIER (ZUI) #692561
Gebruikt, € 6.966
-
John Deere 6120M trekker (WOL) #692393
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere 6120M trekker (HAE) #691701
Gebruikt, P.O.A.
-
JOHN DEERE X590 ZITMAAIER (HIL) #692209
Gebruikt, € 10.694
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Dinsdag22° / 13°20 %
-
Woensdag21° / 15°70 %
-
Donderdag21° / 15°40 %