Atlantic blijft koploper stierindexen
Ramos-zoon Delta Atlantic blijft aan kop bij de stierindexen zwartbont. De stier voegde zelfs 14 punten NVI aan zijn conto toe.
Bij roodbont staat Fender-dochter Camion van de Peul nog altijd fier aan kop.
De Nederlandse stierindexdraai van het GES heeft een aantal interessante 'debutanten'. Bij roodbont is dat de Fiction Rf-zoon De Vrendt Reality. Deze stier kreeg zijn eerste dochterinformatie in zijn fokwaarde en steeg daarmee maar liefst 54 punten NVI. Daarmee komt de stier op 221 NVI.
Datzelfde geldt ook voor enkele Lawn Boy Red-zonen als Delta Scofield (215 NVI) en de Kampen-stier Red Cliff (198 NVI).
Eerste dochters
Verder kreeg de Kampen-stier Talentino de eerste dochters uit zijn fokperiode in de fokwaarde. Na een goede groep te hebben getoond op de NRM is er nu iets minder goed nieuws, de stier daalde licht qua NVI. Wel handhaaft de stier zich met 183 punten NVI in de top 40.
Een opvallende zwartbontdebutant is de Goldwyn-zoon Etazon Valencio met 257 punten NVI. Weliswaar de zoveelste Goldwyn-zoon, toch weet de stier qua exterieur met 112 voor totaal exterieur behoorlijk de aandacht op zich te vestigen.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Lemken Ploeg Juwel 8 (WOL) #517313
Gebruikt, P.O.A.
-
Stiga Estate 798 E
2022, P.O.A.
-
New Holland T5.95 DualCommand
2012, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X147R (LIE) #60816
Gebruikt, € 4.999
Vacatures
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Vrijdag26° / 11°10 %
-
Zaterdag29° / 15°20 %
-
Zondag24° / 17°70 %