LTO: bouwhoogte 12 meter in Teylingen
Veehouders in Teylingen moeten stallen kunnen bouwen met een hoogte tot 12 meter.
Dat stelt LTO Noord Duin- en Bollenstreek in een zienswijze op het ontwerpbestemmingsplan Buitengebied van de Zuid-Hollandse gemeente.
LTO Noord geeft aan dat tal van andere gemeenten in Zuid-Holland inmiddels wel de bouwhoogte hebben aangepast aan de huidige tijd. Teylingen houdt echter vast aan het oude, vigerende bestemmingsplan.
Kenmerken
Een maximale bouwhoogte van 12 meter sluit echter uitstekend aan op de kenmerken van het gebied, schrijft de afdeling. 'Al met al heeft een beperkte verhoging van de bouwhoogte een positief effect op de concentratie van bebouwing en het behoud en de versterking van openheid en doorzichten.'
Daarnaast wijst LTO Noord Duin- en Bollenstreek op de ontwikkelingen in de zuivelmarkt, waardoor schaalvergroting in de melkveehouderij toeneemt. Ook pakt een verruiming van de bouwhoogte volgens de afdeling gunstig uit voor het dierenwelzijn en ammoniak- en fijnstofemissies.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6 215R trekker (ETT) #90162
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6M 145 trekker (REU) #782994
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6130R (DAA) #704841
Gebruikt, P.O.A.
-

Krone KW 6.40/6 schudder (BIE) #775108
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Woensdag26° / 20°0 %
-
Donderdag22° / 16°0 %
-
Vrijdag23° / 14°5 %











