Dit weekend 'Lekker naar de boer'
Het jaarlijkse evenement 'Lekker naar de boer' zal dit weekend zo'n 60.000 bezoekers trekken naar 160 biologische bedrijven. Rondleidingen en proeverijen maken deel uit van het programma.
Het evenement is een promotieactiviteit die Bionext organiseert met de deelnemende bedrijven. 'Lekker naar de boer' wil de smaak en kwaliteit van biologische producten bij de consument onder de aandacht brengen.
De internetpagina van 'Lekker naar de boer' toont alle deelnemende bedrijven. Naast boerderijbezoek zijn er ook speciale activiteiten zoals het debat over de aardappel van de toekomst zondag bij BioRomeo in Ens en een buffelknuffel in Son en Breugel.
Stoerste bioboerin
Hilde Jansen van druivenkwekerij Nieuw Tuinzight in Den Hoorn werd gekozen tot stoerste biologische boerin van 2014. Jansen werd voor de verkiezing opgegeven door haar kinderen. De verkiezing maakt deel uit van de promotiecampagne voor 'Lekker naar de boer'.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Case Maxum 5140 Plus
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X167 (ZOB) #692701
Gebruikt, € 5.247
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350 (BS) #692327
Gebruikt, € 5.313
-
John Deere Tractor 6120M (BV) #692392
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Dinsdag17° / 11°40 %
-
Woensdag21° / 6°10 %
-
Donderdag27° / 10°10 %