Erotisch tintje op Floraliën
Bloemstyliste Christiane Deckers, medewerkster van Boomkwekerij Fleuren, legt de laatste hand aan de 'botanische Laan der Lusten' op de Floraliën in Den Bosch.

Deze publiekstrekker-met-een-knipoog toont planten met erotisch getinte namen als peniskokerplant, tepelcactus, tongvaren, Potentilla erecta, Peruaanse viagraplant en venushaar.
De Floraliën Nederland zijn ’s werelds grootste bloemen- en plantenexpo. De eenmalige tiendaagse wereldexpo op 40.000 vierkante meter in de Brabanthallen in Den Bosch opent morgen haar deuren voor het publiek.
Ruim 250 kwekers en veredelaars showen er de meest bijzondere en nieuwste bloemen en planten. De Floraliën worden voor het eerst in Nederland gehouden en zijn van 9 tot en met 18 mei geopend.
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Kuhn GA381 1 elements hark
Gebruikt, P.O.A.
-
International 1486
Gebruikt, P.O.A.
-
Fendt 728 Gen7 Power+
2024, P.O.A.
-
Valtra A114
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Donderdag21° / 14°80 %
-
Vrijdag21° / 13°90 %
-
Zaterdag20° / 13°90 %