Erotisch tintje op Floraliën
Bloemstyliste Christiane Deckers, medewerkster van Boomkwekerij Fleuren, legt de laatste hand aan de 'botanische Laan der Lusten' op de Floraliën in Den Bosch.
Deze publiekstrekker-met-een-knipoog toont planten met erotisch getinte namen als peniskokerplant, tepelcactus, tongvaren, Potentilla erecta, Peruaanse viagraplant en venushaar.
De Floraliën Nederland zijn ’s werelds grootste bloemen- en plantenexpo. De eenmalige tiendaagse wereldexpo op 40.000 vierkante meter in de Brabanthallen in Den Bosch opent morgen haar deuren voor het publiek.
Ruim 250 kwekers en veredelaars showen er de meest bijzondere en nieuwste bloemen en planten. De Floraliën worden voor het eerst in Nederland gehouden en zijn van 9 tot en met 18 mei geopend.
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Zuidberg Valtra fronthef +PTO
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 150 trekker (HAE) #782477
Gebruikt, P.O.A.
-

Maaidek 60D autoconnect (HIL) #27086
Gebruikt, € 4.200
-

JOHN DEERE 3038E COMPACTTREKKER (HAE) #781758
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Weer
-
Woensdag21° / 13°15 %
-
Donderdag21° / 15°90 %
-
Vrijdag22° / 16°90 %











