Nieuwe technische partners in Seed Valley
Seed Valley, het cluster van zaadbedrijven in Noord-Holland Noord, is met ingang van vandaag versterkt met twee technische bedrijven: Polytechniek uit Venhuizen en Leba Metaalbewerking uit Enkhuizen.

Beide bedrijven ontwikkelen weliswaar zelf geen plantenrassen of zaadtechnologie, maar zijn met hun producten en diensten zeer nauw verbonden met de sector.
Leba is een metaalbewerkingsbedrijf dat machines en machineonderdelen ontwerpt en fabriceert voor onder meer de zaadsector. Polytechniek Installateur is een technisch installatiebedrijf dat al ruim 40 jaar technische agrarische installaties bouwt en onderhoudt.
Missie
Polytechniek en Leba sluiten zich aan bij de missie en strategie van Seed Valley: versterking van de economische positie en verankering van het cluster van zaadbedrijven in Noord-Holland.
Ook zij willen actief samenwerken met onderwijsinstellingen en investeren in de bekendheid van de regio met haar hoogwaardige werkgelegenheid.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Kuhn GF8501 schudder
2006, P.O.A.
-
JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (HEN) #692297
Gebruikt, € 3.950
-
Z665 Hydro
Gebruikt, € 2.000
-
KUHN VARI-MASTER PLOEG (REU) #28242
Gebruikt, € 42.500
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Docent – adviseur bodemgebruik/voederteelt
HAS green academy - 's-Hertogenbosch
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Woensdag21° / 8°20 %
-
Donderdag19° / 13°60 %
-
Vrijdag17° / 12°90 %