Telers Friese peulvruchten gezocht
De marktintroductie van kant-en-klaarmaaltijden met typische Friese peulvruchten is zo'n groot succes, dat er een tekort ontstaat. Aardappelgroothandel Geydanus & Brouwer zoekt daarom telers.
Greydanus & Brouwer uit Heerenveen brengt de kant-en-klare maaltijden van typische Friese peulvruchten aan de man via maaltijdbereider Earlik Ite Fryslân.
De vraag is zo groot, dat de volgende winter minstens 2 ton woudboontjes extra nodig is. Dat rechtvaardigt volgens de groothandel de oproep voor nieuwe telers of uitbreiding bij bestaande telers.
Gegarandeerde afname
De 'Wâldbeantsjes' komen vooral van de zandgronden uit de Friese Wouden. 'Het zou mooi zijn als bestaande telers hun areaal een stuk willen uitbreiden. Wij geven de garantie dat we de volledige productie voor een goede prijs afnemen', zegt Tjalke Stoelwinder van Aardappelgroothandel Greydanus.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 185 trekker (HAE) #782220
Gebruikt, € 161.500
-

Toro Proline H800 (HAE) #783514
Gebruikt, € 13.500
-

Walker MT25I-32
2018, P.O.A.
-

Kuhn GF 10803
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Woensdag26° / 20°0 %
-
Donderdag22° / 16°0 %
-
Vrijdag23° / 14°5 %











