SGP verontrust over diefstal trekkers
De Nederlandse politie moet in actie komen om diefstal en heling van gestolen trekkers en andere landbouwmachines aan te pakken. Dat vindt Kamerlid Kees van der Staaij (SGP).
In reactie op berichten over toenemende diefstal van waardevolle machines van agrarische bedrijven, heeft Van der Staaij schriftelijke vragen gesteld aan minister Ivo Opstelten (Veiligheid en Justitie).
Hij wil onder meer weten of de bewindsman ook vindt dat er sprake is van toenemende criminaliteit waarvan boeren en tuinders het slachtoffer zijn.
Bendes Oost-
Het Kamerlid wijst op berichten dat het met name gaat om bendes uit Oost-Europa. Daarom zou Nederland moeten samenwerken met de autoriteiten in die landen om de problematiek van rondtrekkende bendes bij de bron aan te pakken.
Van der Staaij vindt verder dat de politie nauwe contacten moet onderhouden met handelaren in landbouwmachines, zowel in Nederland als in Oost-Europa, om heling van gestolen goederen zoveel mogelijk tegen te gaan.
Hij wil van Opstelten weten welke actie inmiddels is ondernomen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Fendt 313 Vario S4 Profi Marge !!!
2017, P.O.A.
-

Holaras Jumbo HK kuilverdeler
2024, P.O.A.
-

Gebruikt, P.O.A.
-

Fendt 718 Gen6 Power Plus Set2
Nieuw, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Vacature veldmedewerker Agrarisch Natuur en Landschapsbeheer (ANLb)
BoerenNatuur Brabant Oost - NL
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Weer
-
Zaterdag12° / 7°95 %
-
Zondag11° / 7°95 %
-
Maandag11° / 6°90 %














