Jubileumtrekkers van New Holland
De New Holland fabriek in Basildon (UK) bestaat vijftig jaar. Om deze mijlpaal te vieren, zijn exclusieve uitvoeringen van de T7.270 Auto Command en T6.160 Auto Command geproduceerd.

De fabriek in Basildon is in 1964 geopend. Sindsdien zijn er meer dan 1,6 miljoen trekkers en ruim 3,1 miljoen motoren geproduceerd. Tegenwoordig produceert New Holland er trekkers van 120 tot 270 pk.
‘Deze exclusieve gouden jubileumuitvoeringen vieren het succes van de T7.270 Auto Command en de T6.160 Auto Command’, zegt Carlo Lambro, directeur van New Holland Agriculture.
Beperkt aantal
De twee modellen zijn voorzien van een metallic Profondo Blue lak, een volle nachtblauwe schaduw, gouden grilles, een uitlaatbeschermkap en modelidentificatie. Opties zijn een lederen stoel, lederen stuurwiel en hoogpolig tapijt.
Deze exclusieve trekkers worden enkel gebouwd tijdens het jubileumjaar en in beperkt aantal. New Holland introduceerde de trekkers tijdens de Lamma beurs, 22 en 23 januari in het Verenigd Koninkrijk.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere 6420 S met voorlader
Gebruikt, P.O.A.
-
New Holland T6.155 AutoCommand
2022, P.O.A.
-
Valtra T 144 active met voorlader
Gebruikt, P.O.A.
-
New Holland BOOMER 25
2019, € 12.500
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Woensdag21° / 8°20 %
-
Donderdag19° / 13°60 %
-
Vrijdag18° / 12°70 %