NMV: haal dak van mestsilo
De Nederlandse Melkveehouders Vakbond (NMV) vindt dat het dak van mestsilo's af moet. Dat is volgens de NMV een stuk veiliger voor de mensen die bijvoorbeeld een silo schoonmaken.
De vakbond loopt daarmee vooruit op de onderzoeksresultaten van de Onderzoeksraad voor Veiligheid. Die worden midden februari bekendgemaakt.
Aan de hand van de bevindingen van de Onderzoeksraad wordt er gezocht naar mogelijkheden om mestsilo’s veiliger te maken.
Makkinga
De aanleiding voor het onderzoek was de dood van drie mannen die in Makkinga bezig waren een mestsilo schoon te maken.
NMV vindt dat het weghalen van het dak van de silo's al voor een goede oplossing zorgt. Ze verwachten dat het geen extra luchtvervuiling oplevert.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (HEN) #692297
Gebruikt, € 3.950
-
T6030 Range Command ECO
Gebruikt, € 34.900
-
Pottinger Novacat 302 ED
2024, P.O.A.
-
JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (HAE) #692669
Gebruikt, € 3.950
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Woensdag21° / 8°20 %
-
Donderdag19° / 13°60 %
-
Vrijdag18° / 12°70 %